Zamów

Produkcja wtryskowa 

17 lutego 2016

Rynek opakowań od wielu lat został zdominowany przez wypraski cienkościenne. Miliardy opakowań produkowanych głównie z PP o pojemnościach od kilku mililitrów (przy grubości ścianki ok. 0,4 mm) do kilkudziesięciu litrów (przy grubości ścian od 0,8 do 1,5 mm) z każdym rokiem stają się coraz lżejsze przy tych samych gabarytach i pojemnościach...
 

15 października 2015

W nowej aplikacji PSG GmbH można znaleźć informacje o możliwych środkach zaradczych w odniesieniu do najczęściej obserwowanych problemów we wtrysku i wad wyprasek. Opisane problemy są oparte na danych i doświadczeniach PSG. W niniejszym artykule omówimy 10 z 18 wad.

15 października 2015
Opis kolejnych wad i środków zaradczych z aplikacji PSG GmbH. Opisane problemy oparte są na danych i doświadczeniach PSG. Pierwsze 10 wad zostało opisanych w poprzednim artykule.
26 maja 2015
Aby właściwie nadzorować proces wtryskiwania, możemy wybierać spośród wielu opcji sterowania za pośrednictwem czujników ciśnienia i temperatury w gnieździe formy. Zaprezentowane w artykule rozwiązania pochodzące z branży medycznej, motoryzacyjnej oraz opakowaniowej posłużą jako przykłady szerokiego zakresu praktycznych zastosowań.
05 lutego 2015

System klasy MES ProCon oraz system wizyjnej kontroli jakości to przykładowe dwie propozycje MP2 IQ Solutions, które mają za zadanie wspomagać codzienną pracę oddziałów produkcyjnych. Polscy producenci nie mogą już konkurować wyłącznie niskimi kosztami produkcji, stąd duże pole dla wszelkich systemów poprawiających jakość i wydajność produkcji.

04 lutego 2015

DTR Medical – brytyjski producent jednorazowego sprzętu chirurgicznego, zastosował tworzywo Sorona®EP – poliester ze źródeł bioodnawialnych - do wykonania sześciu elementów nowego typu urządzenia do biopsji...

Na górę