Zamów

Artykuły TS Raport 

Zapraszamy do lektury artykułów, które ukazują się w TS RAPORT – kwartalniku nowości technicznych; wydawanym od 1996r. w nakładzie 3000 egzemplarzy.

Jeśli chcesz otrzymywać TS Raport, Zamów tutaj.

Kontakt: redakcja@tsraport.com

14 września 2010
Zdarzają się sytuacje, kiedy podczas pierwszej próby formy nie jesteśmy w stanie uruchomić systemu GK mimo, że działamy zgodnie z wszelkimi wymaganymi procedurami. W poniższym artykule przedstawionych zostanie kilka podstawowych przyczyn takiej sytuacji i sposobów radzenia sobie z nimi.
20 maja 2010
Dla wielu system gorącokanałowy jest synonimem kłopotów. Przyczyny problemów mogą pojawić się na etapie doboru systemu gorącokanałowego, podczas zabudowy systemu w formie, montażu przyłączeń elektrycznych czy też podczas nieprawidłowo prowadzonej eksploatacji narzędzia. Poniżej przyjrzymy się najczęściej występującym w formach gorącokanałowych problemom i przedstawimy sposoby ich rozwiązywania.
04 września 2009
CalcMaster to oprogramowanie, dzięki, któremu łatwo wykonasz kalkulację kosztów projektu, formy wtryskowej i produkcji wyprasek. Oprogramowanie występuje w wersji standardowej i poszerzonej o dodatkowe opcje.
20 grudnia 2006

W 2006 r. Wadim Plast, przeprowadziła projekt, dostawę i uruchomienie nowoczesnego, dużego systemu chłodzenia w Hanex w Dąbrowie Górniczej – lidera produkcji preform i folii. System chłodzenia służy do odbioru ciepła z walców formujących cienką folię polimerową.

20 września 2006

W 2006 r. Wadim Plast zrealizowała inwestycję „pod klucz” w międzynarodowej firmie HI-P. Przedmiotem było wykonanie kompleksowego systemu chlodzenia, a także dostawa wtryskarek i form produkcyjnych.

4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] ... 13

Na górę