Zamów

Artykuły TS Raport 

Zapraszamy do lektury artykułów.

Jeśli chcesz otrzymywać TS Raport, Zamów tutaj.

23 maja 2015

SLM Solutions GmbH z Niemiec posiada w swojej ofercie rewolucyjną drukarkę przestrzenną typu SLM 280HL, pozwalającą na wydajne wytwarzanie detali z tworzyw metalicznych dajacych się sproszkować. Wykonywane metodą przyrostową detale mogą być częściami maszyn, elementami powierzchni formującej form lub wykrojników oraz implantami.

23 maja 2015

NX jest zaliczany do programów wiodących, umożliwiających projektowanie i wytwarzanie części. Jedną z najważniejszych zalet, wyróżniających NX na tle konkurencji, jest to, iż posiada bardzo silnie rozbudowany moduł CAM i CAD. Wszystko jest zamknięte w jednym środowisku i nie wymaga dodatkowej translacji.

05 lutego 2015

DSI (ang. Die Slide Injection) jest jedną z technologii zaliczających się do tak zwanego montażu w formie IMA (ang. In Mould Assembly). Technologia ta została wymyślona i opatentowana przez japońskiego lidera w produkcji w pełni elektrycznych wtryskarek – firmę JSW The Japan Steel Works.

05 lutego 2015

System klasy MES ProCon oraz system wizyjnej kontroli jakości to przykładowe dwie propozycje MP2 IQ Solutions, które mają za zadanie wspomagać codzienną pracę oddziałów produkcyjnych. Polscy producenci nie mogą już konkurować wyłącznie niskimi kosztami produkcji, stąd duże pole dla wszelkich systemów poprawiających jakość i wydajność produkcji.

05 lutego 2015

Budowa form na wypraski medyczne i metodologia ich konstruowania niczym nie różni się od form na wypraski precyzyjne i opakowania kosmetyczne poza użytymi materiałami do ich budowy. Wszystkie zastosowane komponenty nie mogą korodować i uwalniać jakichkolwiek substancji.

05 lutego 2015

Prawie jak nowe... - Piaskowanie okryj na nowo powierzchnie - Podręczna piaskarka microblast. Podręczna piaskarka injektorowa mikromat 50 eco. Stołowa piaskarka injektorowa Microjet. Środki czyszczące. Od JOKE GmbH.

 

04 lutego 2015
Zastosowania mieszadeł statycznych w wytłaczaniu może polepszyć jakość produktu, przepustowość oraz w niektórych przypadkach, skrócić czas rozruchu. Skutkuje to większą wydajnością i redukcją odpadów.

04 lutego 2015

NX jest w światowej czołówce programów służących do projektowania i wytwarzania części. Z każdą nową wersją zostaje wzbogacany o coraz nowocześniejsze rozwiązania pozwalające szybciej projektować i weryfikować poprawność wyrobów oraz narzędzi. W ostatnim czasie w NX 9.0 pojawiło się nowe narzędzie Easy Fill Advanced pozwalające ...

04 lutego 2015

DTR Medical – brytyjski producent jednorazowego sprzętu chirurgicznego, zastosował tworzywo Sorona®EP – poliester ze źródeł bioodnawialnych - do wykonania sześciu elementów nowego typu urządzenia do biopsji...

04 lutego 2015
Przeciwzatarciowa powłoka BALINIT®C umożliwia pracę form na sucho, bez smarowania. Dzięki temu rozwiązaniu nie występują zabrudzenia wyprasek pochodzące od smaru. Trwałość narzędzia jest dużo wyższa...

3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 13

Na górę