Newsletter / TS Raport 
Zamów

Aktualności 

01 kwietnia 2019

INVERTON'2019 Arłamów 28-29 marca 2019

W dniach 28-29 marca br. odbyła się pierwsza edycja eventu branży tworzyw sztucznych INVERTON,
zorganizowanego przez liderów branży przetwórstwa tworzyw sztucznych w Polsce – partnerskie firmy GM COLOR, MUEHSAM i WADIM PLAST. W wydarzeniu wzięło blisko 300 Gości zaproszonych przez Organizatorów i reprezentujących 5 krajów (Japonia, Niemcy, Szwecja, Włochy i Polska) oraz blisko 130 firm sektora przetwórczego.

INVERTON’2019, mający swoje miejsce w Hotelu ARŁAMÓW****, był wyjątkowym w swej formie i treści spotkaniem całego środowiska przetwórców TS, którego głównym celem była prezentacja najnowszych trendów technologicznych i rozwiązań dedykowanych firmom produkcyjnym.

W zgodnej opinii Organizatorów optymalizacja procesu wytwórczego, jego jakość i efektywność oparte na kluczowych wartościach jakimi są najwyższy poziom rozwiązań technologicznych przekładających się na satysfakcję i zadowolenie KLIENTÓW, stanowiły główną treść technicznego przekazu INVERTON’2019.

Tegoroczne spotkanie odbywające się hasłem PLASTICS SYNERGY miało także za zadanie wytworzenie wyjątkowego rodzaju SYNERGII poprzez wzajemną wymianę doświadczeń i wspólną obecność w tym miejscu kluczowych firm sektora przetwórczego. Po latach obecności na rynku organizatorzy są przekonani o istnieniu wielu nowych dróg i niezwykle interesujących możliwości współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu i budowaniu kolejnych relacji z całym środowiskiem i otoczeniem naszego biznesu. 

Wspólnie pokazaliśmy, że można budować i łączyć, a nie dzielić, realizując swoje pomysły oparte o wspólną wizję – tworzywową synergię przyszłości. Wierzymy, że przedsięwzięcie to na stałe wpisze się w kalendarz najważniejszych imprez branżowych w Polsce i dziękujemy wszystkim Gościom, którzy przyjęli nasze zaproszenie.

 

Na górę