Newsletter / TS Raport 
Zamów

Narzędzia i montaż 

18 marca 2019

JOKE Technology to nie tylko polerowanie

JOKE Technology ma w swojej ofercie artykuły, których nie spodziewalibyście się Państwo znaleźć. Poczynając od elementów usprawniających pracę – np. osłony przed zanieczyszczeniami przez środki ochrony osobistej (maski, rękawice, okulary) kończąc na urządzeniach i narzędziach dla modelarzy, projektantów i …. jubilerów.

Nóż ultradźwiękowy (Art. 0 006 260)

W każdym warsztacie porządny nóż to podstawa. Najczęściej używamy noża z łamanym ostrzem – sprawdza się on w wielu przypadkach. Ma on jednak pewne ograniczenia. Dlatego przydałby się nóż łatwy w użyciu oraz bezpieczny, który nie zniszczy wycinanego elementu. Dlatego proponujemy nóż ultradźwiękowy, w którym energia ultradźwięków wykonuje za nas pracę cięcia.

Przykłady zastosowań:

  • Żywica syntetyczna, tworzywo sztuczne, szpachlówka epoksydowa, papier / karton, włókno chemiczne / tkanina, szpachlówka poliestrowa, przedmioty wykonane przez drukarkę 3D, silikon itp.
  • Grubość: maksymalnie 3 mm
  • Modele wojskowe, modele kolejowe, modele motoryzacyjne 4WD, figurki, dioramy, domki dla lalek, wycinanie otworów w tykwach, rzemiosło kartonowe, gratowanie w produkcji jednostkowej, modyfikacja wzoru płytki drukowanej, cięcie balsy w modelowaniu żaglowców.

 

Nowe opakowania

Wychodząc naprzeciw pytaniom klientów firma JOKE Technology przygotowała nowe opakowania swoich produktów m.in. past diamentowych i suspensji.

ENESKAsonic – Ultradźwiękowy system do docierania i polerowania (Art. 0 012 000)

Fakty w pigułce:

  • wysoka wydajność,
  • najnowocześniejsza technologia usuwania materiału
  • intuicyjna obsługa dotykowa połączona z obrotowym regulatorem
  • nowoczesny wielofunkcyjny wyświetlacz LED
  • funkcja wzmocnienia dla aplikacji wymagających większej mocy
  • funkcja “Idle timer” wykrywa nieużywane prostnice i chroni przed zużyciem
  • złącze ładowania USB umożliwia opcjonalne dodanie stanowiskowego źródła światła pracy bez dodatkowego źródła zasilania

ENESKAsonic służy do polerowania i docierania w zakresie częstotliwości od 20 do 30 kHz. Funkcja Auto Tune określa optymalną częstotliwość.

W pełni sterowana regulacja mocy nadaje się do precyzyjnej, delikatnej pracy przy wąskich szczelinach i krawędziach, a także w trybie doładowania w przypadku energochłonnej, pracochłonnej pracy ze spieczonymi diamentami.

Wyświetlacz wspomagany diodami LED pokazuje najszerszy zakres parametrów pracy i ustawień. Lekka rękojeść 140 g z gwintem M6 jest wygodna do trzymania i umożliwia pracę bez zmęczenia.

W katalogu JOKE Technology znajdą Państwo ponad 6.000 pozycji m.in. narzędzia szlifiersko-polerskie i skrawające, systemy mikronapawania oraz systemy czyszczenia strumieniowego. Jest to kompletna oferta dla narzędziowni, warsztatów naprawczych, pracowni stomatologicznych oraz pracowni rzemiosł artystycznych.

Zobacz katalog...

Na górę