Newsletter / TS Raport 
Zamów

Aktualności 

09 września 2019

Spotkanie AMM 18-19 września, Wrocław

Additive Manufacturing Meeting na Politechnice Wrocławskiej. Zapraszamy na cykl wykładów na temat technologii przyrostowych.

Wadim Plast wraz z SLM Solutions AG  jako partnerzy strategiczni, zapraszają wszystkich chętnych na prezentację najnowszych osiągnięć w dziedzinie druku 3D w metalu.
W naszym tegorocznym wystąpieniu motywem przewodnim będzie zastosowanie technologii druku 3D proszków metalicznych w medycynie.

Spotkanie odbędzie się na terenie kampusu Politechniki Wrocławskiej w budynku H-14 wyb. Stanisława Wyspiańskiego 40, Wrocław.

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu technologiami przyrostowymi i dynamicznie rozrastającemu się gronu użytkowników, Centrum Zaawansowanych Technologii Wytwarzania (CAMT-FPC), bazując na swoim doświadczeniu, wiedzy i pozycji w Polsce podjęło się organizacji spotkania obecnych i przyszłych użytkowników technologii Additive Manufacturing (AM).

Głównym celem spotkania jest budowa platformy wymiany wiedzy i doświadczeń między ośrodkami naukowo-badawczymi i przemysłowymi w obszarze technologii AM. Szczególny nacisk podczas spotkania zostanie położony na zagadnienia z obszaru modelowania CAx, wytwarzania, nowych materiałów, rozwoju procesów oraz ich aplikacji.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.3dmeeting.pl

Na górę