Newsletter / TS Raport 
Zamów

Centrum wdrożeniowe 

14 listopada 2015

Statuetka "Przyjaciel Fundacji" dla Wadim Plast

Podczas koncertu "Serce za serce" 14. 11.2015, Wadim Plast odebrał statuetkę "Przyjaciel Fundacji" za hojność, pomoc, filantropię i społeczną odpowiedzialność.

Wadim Plast współpracuje z Fundacją od 2010 roku. W ramach programu „Polskie Sztuczne Serce” opracowujemy technologię wtrysku elementów do pneumatycznej komory wspomagania serca, a także technologię wytwarzanie tytanowych i polimerowych elementów wirowej pompy wspomagania serca.

To dla nas wielkie wyzwanie, ale i zaszczyt móc być częścią projektu „Polskie sztuczne serce” i współpracować z tak zaangażowanym zespołem Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu. Bardzo dziękujemy za wyróżnienie.

Koncert „Serce za serce” od 23 lat organizowany jest z myślą o propagowaniu misji Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi, upamiętnieniu jej Założyciela i Patrona oraz uhonorowaniu osób, firm i instytucji za wsparcie prac naukowo-badawczych prowadzonych w Instytucie Protez Serca Fundacji.

Gwiazdą koncertu był ZAKOPOWER, jeden z najbardziej znanych w Polsce zespołów, z powodzeniem łączący muzykę Podhala z nowoczesnymi brzmieniami oraz rockową estetyką. Na koncercie "Serce za serce" Zakopowerowi towarzyszyła AUKSO - jedna z najznakomitszych polskich orkiestr kameralnych, pod batutą Marka Mosia.

 

Na górę