Newsletter / TS Raport 
Zamów

Wadim PRO 

11 kwietnia 2017

Strefa Cleanroom ISO 8

  • Podwyższona klasa czystości ISO8
  • Centralny system podawania
  • Monitoring mikrobiologiczny
  • Monitoring ilości cząsteczek w powietrzu
  • 24 godzinna kontrola temperatury oraz wilgotności powietrza....

W ramach Centrum wdrożeniowego, WADIM PLAST zajmuje się szeroko pojętym rozwojem produktu z tworzywa sztucznego. Taki rozwój obejmuje projekt detalu, konstrukcję narzędzia oraz optymalizację detalu i formy pod względem wydajności i rachunku ekonomicznego.

W ostatnim czasie szczególny nacisk położono na współpracę z firmami z branży motoryzacyjnej i medycznej. Wdrożenia dla podmiotów farmaceutycznych zaowocowały budową nowej hali produkcyjnej Cleanroom o podwyższonej klasie czystości ISO 8. Firma współpracuje m.in. z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii im. Prof. Zbigniewa Religi w zakresie wtrysku czasz sztucznego serca.

W nowej, w pełni zautomatyzowanej, spełniającej wszystkie niezbędne wymagania hali o powierzchni 200m2, pracuje 9 wtryskarek o sile zwarcia do 180T. Hala wyposażona jest w centralny system podawania tworzywa. Podczas całego cyklu produkcyjnego ma miejsce 24 godzinna kontrola temperatury oraz wilgotności powietrza. Obecnie proces produkcyjny odbywa się przy zachowaniu standardów GMP. W następnej kolejności firma będzie ubiegała się o uzyskanie certyfikatu ISO 13485.

Na górę