Newsletter / TS Raport 
Zamów

Normalia RABOURDIN 

Normalia RABOURDIN

RABOURDIN SAS jest francuskim pionierem i liderem w produkcji elementów standardowych do form wtryskowych, tłoczników i wykrojników. Na rynku polskim jest reprezentowana przez WADIM PLAST. Dział sprzedaży eksportowej RABOURDIN jest do dyspozycji klientów w celu udzielenia fachowego wsparcia doradczego oraz sprzedaży produktów francuskich na polskim rynku.

Dzięki kontroli normaliów Rabourdin od etapu koncepcji, aż do ich wyprodukowania jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom zaawansowane technologicznie produkty cechujące się najwyższą jakością.

NORMALIA

W swoim standardowym katalogu RABOURDIN oferuje 17 000 pozycji elementów znormalizowanych. Oferta obejmuje szeroką gamę korpusów, elementów prowadzących, ustalających, wypychaczy, elementów układu zasilania i innych.

Ofertę uzupełniają wyrzutniki, słupy i tuleje prowadzące, śruby pasowane i specjalne również w wykonaniu ze stali nierdzewnej oraz standardowe i specjalne stemple.
Nowością są pneumatyczne zawory zdmuchujące, datowniki oraz znaczniki wyprasek, o czym więcej można przeczytać tu.

Powłoki TGR nakładane na wypychacze, stemple i słupy prowadzące poprawiają własności ślizgowe powierzchni tych elementów. Powłoki mogą być nakładane wg zapytania klienta. Pozwalają na przedłużenie żywotności pokrywanych elementów.

Nasze oferty na normalia RABOURDIN zawierają propozycję naniesienia powłok uwzględniając wymogi techniczne i czasowe stawiane przez klienta.

ROZWIĄZANIA SPECJALNE
Doświadczenie, wiedza i struktura sprzedaży stworzona specjalnie do obsługi tego rodzaju zamówień pozwala wykorzystywać nasze zasoby wewnętrzne i zewnętrzne, aby skutecznie reagować na zapytania o specjalne produkty z zakresu narzędzi inżynierii ogólnej oraz wytwarzania form i tłoczników.

SYSTEMY GORĄCO - i ZIMNOKANAŁOWE
Oferujemy systemy otwarte i zamykane igłowo do wtrysku tworzyw termoplastycznych i ciekłych sylikonów. Specjaliści z Rabourdin bazując na swoich standardowych produktach nadzorują cały cykl produkcyjny od doboru systemu, poprzez jego zaprojektowanie aż do wytworzenia.

Szeroka gama dysz pozwala na optymalne dobranie rozwiązania do potrzeb wtryskiwanego wyrobu (jego geometrii, objętości wtrysku, wtryskiwanego tworzywa) i dostarczenie go klientowi.

20 lat doświadczenia w produkcji systemów GK pozwala Rabourdin na stworzenie rozbudowanej propozycji elementów gorącokanałowych, w tym dysz dopasowywanych i modyfikowanych według potrzeb klienta.

Oferujemy również grzałki, w tym opaskowe, końcówki dysz i inne elementy systemów GK.

Systemy zimno-kanałowe: SYSTEM VULCAN

Do roku 2012, RABOURDIN umacnia swoją pozycję na rynku systemów zimno-kanałowych, specjalizując się w rozwiązaniach dla wtrysku zimnego silikonu.

Bazując na swoim doświadczeniu RABOURDIN oferuje kompletne rozwiązania do wtrysku dwukomponentowego (tworzywa termoplastyczne i silikon).

Na górę