Zamów

TS Raport - Materiały do budowy form 

16 stycznia 2018
Zawory powietrzne, filtry, liczniki cyfrowe czy datowniki. Poznaj najnowszą ofertę...
16 stycznia 2018
RABOURDIN SAS jest francuskim pionierem i liderem w produkcji elementów standardowych do form wtryskowych, tłoczników i wykrojników. Na rynku polskim jest reprezentowana przez WADIM PLAST.
16 stycznia 2018
Nic tak nie cieszy handlowca, jak możliwość sprzedaży własnego produktu. Dlatego nas cieszą systemy gorącokanałowe Wadim Plast. Dzięki nim możemy nazywać sie profesjonalnymi dostawcami systemów gorącokanałowych.
01 czerwca 2017
W czasach coraz silniejszej konkurencji i nieograniczonej podaży na coraz ciaśniejszy rynek firma może się utrzymać i rozwijać dzięki właściwym i śmiałym decyzjom. Dlatego już w 2004 roku Wadim Plast podjął decyzję o uruchomieniu własnej produkcji systemów GK...
14 października 2016
„Tysiącmilowa podróż zaczyna się od pierwszego kroku” - [Konfucjusz]
12 października 2016
Kilka słów o sprężynach gazowych STRACK. Dzisiejszy odcinek naszej serii o znanych i nieznanych elementach znormalizowanych stoi pod znakiem litery S. Ale nie będziemy mówili o sprężynach zwojowych, talerzowych czy elastomerowych. Powiemy słów kilka o ich „kuzynie” czyli sprężynach gazowych.
17 maja 2016

Druk 3D kanałów konformalnych - Najnowsze wyniki testów kanałów konformalnych - SLM - technologią przyszłości w budowie form wtryskowych ?

16 maja 2016

W TS RAPORCIE nr 75/2015 prezentowaliśmy obszernie ofertę zapadek firmy STRACK Normalien. Rok 2016 to rok jubileuszu tych elementów używanych do budowy form wtryskowych.

14 lutego 2016

Technologia selektywnego stapiania wiązką lasera (Selective Laser Melting) pozwala na wytwarzanie precyzyjnych i jednorodnych detali z tworzyw metalicznych typu: stal nierdzewna, stal narzędziowa, stopy tytanu, stopy aluminium, stopy magnezu, kobalt chrom i inne metale, które da się...

13 października 2015
Większość z nas widziała formę wtryskową, bardzo wielu wie, jak ona działa. Ale tylko niektórzy zdają sobie sprawę, jakie mechanizmy mogą być w niej ukryte. Dlatego zaprezentujemy jeden z bardziej popularnych mechanizmów w formach wtryskowych – zapadki, często nazywane zamkami, cięgnami itp.
[1] 2 3 ... 3

Na górę