Zamów

TS Raport - Chłodzenie 

18 czerwca 2018
Rozmowa z Liderem grupy Wadim COOL Markiem Bronikowskim
16 maja 2016
Wykorzystanie Cadmould Cool - Przy tworzeniu założeń konstrukcyjnych formy jednym z aspektów jest przeprowadzenie rzetelnej symulacji termicznej. Jak ważne jest rozpoznanie i eliminacja miejsc o podwyższonej temperaturze, przed zaprojektowaniem narzędzia, pokażemy na poniższym przykładzie.
12 października 2015

"Biorąc pod uwagę upały w Polsce pod koniec lipca, inwestycja w układ chłodzenia już się nam zwróciła, ponieważ wydana kwota jest mniejsza od potencjalnych strat, które powstałyby w wyniku przestojów przegrzanych maszyn. Dodatkowo, Wadim Plast zrealizowała inwestycję pod klucz bez przerywania ciągłości produkcji." - Robert Radzikowski, Kradex.

21 października 2014
Właściwy dobór wymiennika kluczem do obniżenia kosztów eksploatacji instalacji przemysłowych. Płytowe uszczelkowe wymienniki ciepła są idealnym rozwiązaniem do chłodzenia w układach zamkniętych.
21 października 2014

„Nie warto zwlekać, warto to zrobić” - tak o swojej inwestycji w system chłodzenia mówi Marek Kamiński, właściciel firmy Marc-th dodając:
„Poza inwestycjami w nowe wyroby, poprzez zakup wysokowydajnych form wtryskowych, konieczna była także inwestycja w nowoczesny ....

09 października 2012
W przemysłowych systemach chłodzenia często pojawiają się zanieczyszczenia będące wynikiem utleniania się powierzchni kanałów chłodzących w formach lub innych elementów systemu hydraulicznego. Dlatego bardzo ważne jest ciągłe uzdatnianie i filtracja medium chłodzącego.
20 grudnia 2011

Firma Nicols powstała ponad 60 lat temu w Belgii. Obecnie jest jednym z najważniejszych na rynku europejskim producentów środków utrzymania czystości. Nicols Poland Sp. z o.o. produkuje metodą wtrysku opakowania dla swoich produktów. Misją firmy jest zwiększanie zaufania konsumentów i systematyczna poprawa wyników ekonomicznych.

20 kwietnia 2011

Pod koniec 2010 roku Wadim Plast uruchomiła system chłodzenia w firmie ELDA-ELTRA Elektrotechnika S.A. należącej do dużej grupy Schneider Electric. Jest to światowy lider rozdziału energii elektrycznej oraz automatyki przemysłowej, zapewniającym rozwiązania łączące oprogramowanie, komunikację i usługi.

20 grudnia 2006

W 2006 r. Wadim Plast, przeprowadziła projekt, dostawę i uruchomienie nowoczesnego, dużego systemu chłodzenia w Hanex w Dąbrowie Górniczej – lidera produkcji preform i folii. System chłodzenia służy do odbioru ciepła z walców formujących cienką folię polimerową.

20 września 2006

W 2006 r. Wadim Plast zrealizowała inwestycję „pod klucz” w międzynarodowej firmie HI-P. Przedmiotem było wykonanie kompleksowego systemu chlodzenia, a także dostawa wtryskarek i form produkcyjnych.

Na górę