Zamów

TS Raport - Chłodzenie 

17 stycznia 2018
Lider grupy Wadim COOL Marek Bronikowski rozmawia z LORENZO MARINARI z FRIGEL...
13 października 2016
Inteligentne procesy chłodzenia na wyższym poziomie
16 maja 2016
Wykorzystanie Cadmould Cool - Przy tworzeniu założeń konstrukcyjnych formy jednym z aspektów jest przeprowadzenie rzetelnej symulacji termicznej. Jak ważne jest rozpoznanie i eliminacja miejsc o podwyższonej temperaturze, przed zaprojektowaniem narzędzia, pokażemy na poniższym przykładzie.
12 października 2015

"Biorąc pod uwagę upały w Polsce pod koniec lipca, inwestycja w układ chłodzenia już się nam zwróciła, ponieważ wydana kwota jest mniejsza od potencjalnych strat, które powstałyby w wyniku przestojów przegrzanych maszyn. Dodatkowo, Wadim Plast zrealizowała inwestycję pod klucz bez przerywania ciągłości produkcji." - Robert Radzikowski, Kradex.

05 lutego 2015

Systemy chłodzenia pracujące w układzie zamkniętym i wykorzystujące suche chłodnie wentylatorowe (tzw. dry coolery) stają się coraz bardziej popularne. Coraz większa liczba producentów oferuje tego typu rozwiązania kosztem tradycyjnych systemów opartych na otwartych układach chłodzenia i tzw. chłodniachwyparnych (deszczownie).

21 października 2014
Właściwy dobór wymiennika kluczem do obniżenia kosztów eksploatacji instalacji przemysłowych. Płytowe uszczelkowe wymienniki ciepła są idealnym rozwiązaniem do chłodzenia w układach zamkniętych.
21 października 2014

„Nie warto zwlekać, warto to zrobić” - tak o swojej inwestycji w system chłodzenia mówi Marek Kamiński, właściciel firmy Marc-th dodając:
„Poza inwestycjami w nowe wyroby, poprzez zakup wysokowydajnych form wtryskowych, konieczna była także inwestycja w nowoczesny ....

04 lutego 2014

System chłodzenia oparty o tzw. suche chłodnie wentylatorowe może służyć do chłodzenia: oleju wtryskarek lub innych maszyn z napędem hydraulicznym, skraplaczy chłodni sprężarkowych, podgrzewaczy stanowiskowych, mikrochłodziarek stanowiskowych.

26 marca 2013

Mikrochłodziarki stanowiskowe FRIGEL pozwalają na zwiększenie wydajności i jakości produkcji poprzez znaczące skrócenie czasu cyklu i zapewnienie równomiernego chłodzenia form wtryskowych.

17 grudnia 2012

Redukcja kosztów zużycia energii, wody w układzie zraszania i obsługi technicznej.

[1] 2 ... 2

Na górę