Zamów

TS Raport - Zarządzanie produkcją 

29 maja 2017
Przedstawiamy drugą część cyklu, opisującego filozofię QRM. Rok po publikacji części 1 w TS Raport 77/2016, podzielimy się z Państwem naszymi doświadczeniami z wprowadzania zmian organizacyjnych w WADIM PLAST.
16 maja 2016

Wywiad z prof. Rajanem Surim - W dzisiejszych czasach kiedy producenci oferują zbliżoną jakość w podobnej cenie, są w stanie zaproponować swoim Klientom spersonalizowane rozwiązania, a wielkość partii produkcyjnej zmniejsza się do kilku sztuk, pozostaje jeszcze jedna przewaga konkurencyjna – a mianowicie czas realizacji zlecenia.

05 lutego 2014

Jeśli uświadomimy sobie, jak dużą część naszych obrotów - nawet 70% i więcej - stanowią koszty zakupów, wówczas będzie oczywistym, że tak ważna część naszego biznesu musi być prowadzona w sposób strukturalny i metodyczny. Oszczędność 10% na zakupach to dokładnie 10% wzrostu zysków firmy.

10 października 2013
W życiu dobrego pracownika przychodzi taki dzień, w którym szef uśmiechając się mówi: – "Chciałbym, żebyś został liderem, mistrzem, brygadzistą." - Nazwy różne, funkcja ta sama. Stajesz się pierwszym szczeblem zarządzania w twojej organizacji.
04 września 2009
CalcMaster to oprogramowanie, dzięki, któremu łatwo wykonasz kalkulację kosztów projektu, formy wtryskowej i produkcji wyprasek. Oprogramowanie występuje w wersji standardowej i poszerzonej o dodatkowe opcje.

Na górę