Zamów

TS Raport - Wtryskarki i peryferia 

24 maja 2019
Na znacznie lepszą rentowność elektrycznych wtryskarek JSW w porównaniu z konwencjonalnymi maszynami hydraulicznymi mają wpływ....
16 stycznia 2018
Wemo Automation przedstawia szereg ciekawych innowacji zwiększających wydajność robotów oraz koncepcję łączenia i monitorowania procesu produkcyjnego. Poniżej krótki opis pokazywanych nowości.
31 maja 2017
JSW, w oparciu o swoje doświadczenie w zakresie wtrysku oferuje duży wybór poziomych i pionowych wtryskarek elektrycznych w zakresie do 3000 T.
14 października 2016
Wtryskarki elektryczne - Na stoisku zostanie zaprezentowane gniazdo produkcyjne złożone z wtryskarki J850AD-3900H, robota Wemo najnowszej serii xLine oraz formy na wypraskę techniczną z branży automotive.
13 października 2016
Na stoisku będzie można zobaczyć wszystkie możliwe rozwiązania, zaczynając od kompaktowego manipulatora a kończąc na nowych dużych robotach xLINE z udźwigiem do 60 kg.
16 maja 2016

W maju 2015 r. firma JSW wprowadziła na rynek nowy typoszereg J-ADS. Obecnie to rozwiązanie dotyczy wtryskarek o sile zwarcia od 220 do 450 T. Sukcesywnie dołączą do nich kolejne maszyny. Warto więc zapoznać się z niektórymi zaletami nowego typoszeregu. Jak zawsze JSW kierowało się zwiększeniem efektywności i energooszczędności.

14 lutego 2016

Ekonomiczna seria robotów firmy Wemo - eDesign - została zaprojektowana zarówno do prostych zadań typu „weź i odłóż wypraskę” jak i do bardziej złożonych celów w procesie produkcji metodą wtrysku.

15 października 2015
Piąta generacja sterowania oparta na 35 letnim doświadczeniu japońskiego producenta JSW - Japan Steel Works.
05 lutego 2015

DSI (ang. Die Slide Injection) jest jedną z technologii zaliczających się do tak zwanego montażu w formie IMA (ang. In Mould Assembly). Technologia ta została wymyślona i opatentowana przez japońskiego lidera w produkcji w pełni elektrycznych wtryskarek – firmę JSW The Japan Steel Works.

04 lutego 2015
Zastosowania mieszadeł statycznych w wytłaczaniu może polepszyć jakość produktu, przepustowość oraz w niektórych przypadkach, skrócić czas rozruchu. Skutkuje to większą wydajnością i redukcją odpadów.

[1] 2 ... 2

Na górę