Zamów

TS Raport - Wtryskarki 

31 maja 2017
JSW, w oparciu o swoje doświadczenie w zakresie wtrysku oferuje duży wybór poziomych i pionowych wtryskarek elektrycznych w zakresie do 3000 T.
30 maja 2017
BOY GmbH otrzymał nowy patent, dzięki któremu firma poszerza swoje dotychczasowe portfolio. Zarówno dla prostego wytwarzania małych wyprasek jak i produkcji części precyzyjnych i mikroelementów - jednostka plastyfikująca o średnicy 8 mm stanowi idealne rozwiązanie dla mikrowtrysku...
14 października 2016
Wtryskarki elektryczne - Na stoisku zostanie zaprezentowane gniazdo produkcyjne złożone z wtryskarki J850AD-3900H, robota Wemo najnowszej serii xLine oraz formy na wypraskę techniczną z branży automotive.
14 października 2016
Wtryskarki o sile zwarcia do 1,000 kN - Nowa generacja sterowania Procan ALPHA ® 4 - Multi – Drive - Rozszerzenie serwonapędu - Wtrysk i rozdmuch w jednym i inne nowości BOY
13 października 2016
Na stoisku będzie można zobaczyć wszystkie możliwe rozwiązania, zaczynając od kompaktowego manipulatora a kończąc na nowych dużych robotach xLINE z udźwigiem do 60 kg.
16 maja 2016

W maju 2015 r. firma JSW wprowadziła na rynek nowy typoszereg J-ADS. Obecnie to rozwiązanie dotyczy wtryskarek o sile zwarcia od 220 do 450 T. Sukcesywnie dołączą do nich kolejne maszyny. Warto więc zapoznać się z niektórymi zaletami nowego typoszeregu. Jak zawsze JSW kierowało się zwiększeniem efektywności i energooszczędności.

14 lutego 2016

Ekonomiczna seria robotów firmy Wemo - eDesign - została zaprojektowana zarówno do prostych zadań typu „weź i odłóż wypraskę” jak i do bardziej złożonych celów w procesie produkcji metodą wtrysku.

15 października 2015
Piąta generacja sterowania oparta na 35 letnim doświadczeniu japońskiego producenta JSW - Japan Steel Works.
26 maja 2015
Aby właściwie nadzorować proces wtryskiwania, możemy wybierać spośród wielu opcji sterowania za pośrednictwem czujników ciśnienia i temperatury w gnieździe formy. Zaprezentowane w artykule rozwiązania pochodzące z branży medycznej, motoryzacyjnej oraz opakowaniowej posłużą jako przykłady szerokiego zakresu praktycznych zastosowań.
05 lutego 2015

DSI (ang. Die Slide Injection) jest jedną z technologii zaliczających się do tak zwanego montażu w formie IMA (ang. In Mould Assembly). Technologia ta została wymyślona i opatentowana przez japońskiego lidera w produkcji w pełni elektrycznych wtryskarek – firmę JSW The Japan Steel Works.

[1] 2 3 ... 3

Na górę