Zamów

TS Raport - Wtryskarki i peryferia 

16 marca 2020
Wtryskarki JSW serii ADS to połączenie innowacji i prostej budowy. Każdy z układów napędzany jest poprzez indywidualny serwomechanizm. Każdy z serwomotorów wyposażony jest w enkoder absolutny utrzymujący dokładność położenia układów rzędu 0,01 mm, czyli dokładności obrabiarek CNC. Taka precyzja pozwala utrzymać wysoką jakość wyrobów, stabilność produkcyjną oraz znacząco redukuje ilość odpadów..
17 września 2019
Na znacznie lepszą rentowność elektrycznych wtryskarek JSW w porównaniu z konwencjonalnymi maszynami hydraulicznymi mają wpływ....
16 stycznia 2018
Wemo Automation przedstawia szereg ciekawych innowacji zwiększających wydajność robotów oraz koncepcję łączenia i monitorowania procesu produkcyjnego. Poniżej krótki opis pokazywanych nowości.
31 maja 2017
JSW, w oparciu o swoje doświadczenie w zakresie wtrysku oferuje duży wybór poziomych i pionowych wtryskarek elektrycznych w zakresie do 3000 T.
14 października 2016
Wtryskarki elektryczne - Na stoisku zostanie zaprezentowane gniazdo produkcyjne złożone z wtryskarki J850AD-3900H, robota Wemo najnowszej serii xLine oraz formy na wypraskę techniczną z branży automotive.
13 października 2016
Na stoisku będzie można zobaczyć wszystkie możliwe rozwiązania, zaczynając od kompaktowego manipulatora a kończąc na nowych dużych robotach xLINE z udźwigiem do 60 kg.
16 maja 2016

W maju 2015 r. firma JSW wprowadziła na rynek nowy typoszereg J-ADS. Obecnie to rozwiązanie dotyczy wtryskarek o sile zwarcia od 220 do 450 T. Sukcesywnie dołączą do nich kolejne maszyny. Warto więc zapoznać się z niektórymi zaletami nowego typoszeregu. Jak zawsze JSW kierowało się zwiększeniem efektywności i energooszczędności.

14 lutego 2016

Ekonomiczna seria robotów firmy Wemo - eDesign - została zaprojektowana zarówno do prostych zadań typu „weź i odłóż wypraskę” jak i do bardziej złożonych celów w procesie produkcji metodą wtrysku.

15 października 2015
Piąta generacja sterowania oparta na 35 letnim doświadczeniu japońskiego producenta JSW - Japan Steel Works.
05 lutego 2015

DSI (ang. Die Slide Injection) jest jedną z technologii zaliczających się do tak zwanego montażu w formie IMA (ang. In Mould Assembly). Technologia ta została wymyślona i opatentowana przez japońskiego lidera w produkcji w pełni elektrycznych wtryskarek – firmę JSW The Japan Steel Works.

[1] 2 3 ... 3

Na górę