Zamów

TS Raport - Z wizytą w... 

14 lutego 2016

Wadim Plast współpracuje z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii od 2010 r. W ramach programu „Polskie Sztuczne Serce” firma opracowała i wdrożyła technologię wtrysku elementów pulsacyjnych protez serca z biozgodnych poliuretanów. Wadim Plast jest też partnerem w zakresie opracowania technologii wytwarzania elementów tytanowych ...

12 października 2015

"Biorąc pod uwagę upały w Polsce pod koniec lipca, inwestycja w układ chłodzenia już się nam zwróciła, ponieważ wydana kwota jest mniejsza od potencjalnych strat, które powstałyby w wyniku przestojów przegrzanych maszyn. Dodatkowo, Wadim Plast zrealizowała inwestycję pod klucz bez przerywania ciągłości produkcji." - Robert Radzikowski, Kradex.

21 października 2014

„Nie warto zwlekać, warto to zrobić” - tak o swojej inwestycji w system chłodzenia mówi Marek Kamiński, właściciel firmy Marc-th dodając:
„Poza inwestycjami w nowe wyroby, poprzez zakup wysokowydajnych form wtryskowych, konieczna była także inwestycja w nowoczesny ....

19 października 2014
Centralny system podawania, podwyższona klasa czystości, monitoring mikrobiologiczny, monitoring ilości cząsteczek w powietrzu, 24 godzinna kontrola temperatury oraz wilgotności powietrza.
26 maja 2014
12-13 marca 2014 odbyło się coroczne spotkanie Organizacji ISTMA, na którym byli obecni przedstawiciele krajowych stowarzyszeń, m.in. Paweł Jurkowski ze Stowarzyszenia Technicznego – Tworzywa Sztuczne STTS.
26 maja 2014

Za nami XX edycja Sympozjum Technicznego PLASTECH, która odbyła się w dn. 24-25.IV.2014 r. w historycznych murach Zamku GNIEW. Organizatorami wydarzenia, odbywającego się w tym roku pod hasłem „Kryteria optymalizacji procesów produkcji wyrobów w tworzyw sztucznych” byli...

22 kwietnia 2013
Robimy to, na czym znamy się najlepiej. Rozmowa z właścicielem firmy Wadim Plast.
26 marca 2013

Firma Rabourdin jest największym producentem normaliów do form i tłoczników we Francji. Jest firmą rodzinną, jej główna siedziba znajduje się w Bussy-Saint-Georges pod Paryżem, Wieloletnia tradycja i wysoka jakość produktów Rabourdin sprawiła, że firma ta jest szczególnie cenioną marką na tamtejszym rynku narzędziowym.

16 grudnia 2012

Szwedzka firma WEMO Automation AB od ponad 25 lat zajmuje się produkcją robotów kartezjańskich. W ciągu tego czasu wyprodukowała ponad 3000 robotów i automatyzacji. W tym roku pod koniec września obchodziła okrągłą rocznicę powstania. Obchody połączono z otwarciem nowej, dwukrotnie większej fabryki. Z tej okazji firma zaprosiła swoich przedstawicieli i partnerów na uroczyste przyjęcie, prezentację nowych produktów, zwiedzanie linii produkcyjnej.

16 grudnia 2012

Polerowanie to niemal sztuka alchemiczna – nadal brakuje uregulowanego kształcenia w tym zawodzie. To praca ręczna wysoko wykwalifikowanych specjalistów, której nie mogą wykonać żadne roboty. O tym bardzo ciekawym zawodzie, jego przyszłości i rozwoju rozmawiamy z Peterem Grünewaldem, dyrektorem ds. sprzedaży w firmie Joke, która specjalizuje się w dziedzinie obróbki powierzchni.

[1] 2 ... 2

Na górę