Zamów

TS Raport - Z wizytą w... 

18 czerwca 2018
Urządzenia MITSUBISHI (Climaveneta) w systemach chłodzenia Wadim Plast. Rozmowa z Liderem grupy Wadim COOL Markiem Bronikowskim.
16 stycznia 2018
RABOURDIN SAS jest francuskim pionierem i liderem w produkcji elementów standardowych do form wtryskowych, tłoczników i wykrojników. Na rynku polskim jest reprezentowana przez WADIM PLAST.
14 lutego 2016

Wadim Plast współpracuje z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii od 2010 r. W ramach programu „Polskie Sztuczne Serce” firma opracowała i wdrożyła technologię wtrysku elementów pulsacyjnych protez serca z biozgodnych poliuretanów. Wadim Plast jest też partnerem w zakresie opracowania technologii wytwarzania elementów tytanowych ...

12 października 2015

"Biorąc pod uwagę upały w Polsce pod koniec lipca, inwestycja w układ chłodzenia już się nam zwróciła, ponieważ wydana kwota jest mniejsza od potencjalnych strat, które powstałyby w wyniku przestojów przegrzanych maszyn. Dodatkowo, Wadim Plast zrealizowała inwestycję pod klucz bez przerywania ciągłości produkcji." - Robert Radzikowski, Kradex.

21 października 2014

„Nie warto zwlekać, warto to zrobić” - tak o swojej inwestycji w system chłodzenia mówi Marek Kamiński, właściciel firmy Marc-th dodając:
„Poza inwestycjami w nowe wyroby, poprzez zakup wysokowydajnych form wtryskowych, konieczna była także inwestycja w nowoczesny ....

19 października 2014
Centralny system podawania, podwyższona klasa czystości, monitoring mikrobiologiczny, monitoring ilości cząsteczek w powietrzu, 24 godzinna kontrola temperatury oraz wilgotności powietrza.
26 maja 2014
12-13 marca 2014 odbyło się coroczne spotkanie Organizacji ISTMA, na którym byli obecni przedstawiciele krajowych stowarzyszeń, m.in. Paweł Jurkowski ze Stowarzyszenia Technicznego – Tworzywa Sztuczne STTS.
26 maja 2014

Za nami XX edycja Sympozjum Technicznego PLASTECH, która odbyła się w dn. 24-25.IV.2014 r. w historycznych murach Zamku GNIEW. Organizatorami wydarzenia, odbywającego się w tym roku pod hasłem „Kryteria optymalizacji procesów produkcji wyrobów w tworzyw sztucznych” byli...

22 kwietnia 2013
Robimy to, na czym znamy się najlepiej. Rozmowa z właścicielem firmy Wadim Plast.
26 marca 2013

Firma Rabourdin jest największym producentem normaliów do form i tłoczników we Francji. Jest firmą rodzinną, jej główna siedziba znajduje się w Bussy-Saint-Georges pod Paryżem, Wieloletnia tradycja i wysoka jakość produktów Rabourdin sprawiła, że firma ta jest szczególnie cenioną marką na tamtejszym rynku narzędziowym.

[1] 2 ... 2

Na górę