Newsletter / TS Raport 
Zamów

WADIM PRO Centrum wdrożeniowe 

Zajmujemy się rozwojem produktu z tworzywa sztucznego. Nasza narzędziownia i wtryskownia specjalizują się w budowie form i produkcji detali dla branży medycznej i automotive.

KONSTRUKCJA i WYKONANIE FORM WTRYSKOWYCH

 • Pełna analiza wykonalności i wsparcie technologiczne
 • Wdrożenia kompletnych linii produkcyjnych
 • Integracja form z automatyką przemysłową
 • Nowoczesne obrabiarki numeryczne oraz systemy CAD/CAM

WTRYSK DETALI z TWORZYW SZTUCZNYCH w Cleanroom ISO8

 • Zaawansowane maszyny elektryczne - Wtryskarki 10T do 350T
 • Gramatura wtrysku do ok. 800 gram
 • Specjalizacja w przetwarzaniu tworzyw technicznych
 • Tampodruk

ZAPEWNIENIE i KONTROLA JAKOŚCI

 • Certyfikaty ISO 9001 i IATF 16949
 • Produkcja wtryskowa wg GMP klasa czystości ISO8
 • Ścisła kontrola jakości na każdym etapie produkcji
 • Maszyna pomiarowa 3D ZEISS CONTURA

 

11 września 2019
Jak sprawić, by wyrób z tworzywa sztucznego po użytkowaniu miał szansę stać się materiałem? Jak poprawić wizerunek firmy nie narażając się na zarzut ekościemy czyli wykorzystania pseudo-ekologicznych argumentów wprowadzających konsumenta jedynie w błąd? Co producenci wyrobów z tworzyw sztucznych mogą zrobić, by ich działalność była bardziej przyjazna środowisku?
08 kwietnia 2019
Nowoczesny park maszynowy oraz systemy CAD/CAM. Oferujemy usługi w zakresie obróbki HSM 3 i 5-osiowej elektrod grafitowych do EDM w systemie EROWA oraz wiercenia głębokich otworów Lmax=600, Dmax=16.
07 stycznia 2019
Jednorazowe przyrządy medyczne takie jak kubki na mocz po wykorzystaniu trafiają do spalarni odpadów medycznych. Aby zminimalizować koszty produkcji i recyklingu, pojemnik musi być możliwie jak najlżejszy.
11 kwietnia 2017
Centralny system podawania, podwyższona klasa czystości, monitoring mikrobiologiczny, monitoring ilości cząsteczek w powietrzu, 24 godzinna kontrola temperatury oraz wilgotności powietrza....
14 października 2016
„Tysiącmilowa podróż zaczyna się od pierwszego kroku” - [Konfucjusz]
17 lutego 2016

Rynek opakowań od wielu lat został zdominowany przez wypraski cienkościenne. Miliardy opakowań produkowanych głównie z PP o pojemnościach od kilku mililitrów (przy grubości ścianki ok. 0,4 mm) do kilkudziesięciu litrów (przy grubości ścian od 0,8 do 1,5 mm) z każdym rokiem stają się coraz lżejsze przy tych samych gabarytach i pojemnościach...
 

14 listopada 2015
Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii przyznała wyróżnienie podczas Koncertu "Serce za serce". Wadim Plast opracowuje technologię wtrysku elementów do pneumatycznej komory wspomagania serca, a także technologię wytwarzanie tytanowych i polimerowych elementów wirowej pompy wspomagania serca.
25 maja 2015

Rozwój konstrukcji na podstawie wyrobu „skrzynka na pieczarki”. Obniżenie kosztów wytwarzania pozwala na redukcję ceny i zwiększenie konkurencyjności wyrobu. Firmy, które zdecydują się na taki krok, będą z łatwością odnosiły sukcesy.

22 października 2014

W poprzednim numerze, na przykładzie produkcji formy do czaszy krwistej sztucznego serca, omówiliśmy sposoby realizacji wymagań dla produkcji krótkoseryjnej wyprasek medycznych. W niniejszym opracowaniu, skupimy się na produkcji masowej detali medycznych.

27 maja 2014

Produkcja wyprasek medycznych kieruje się specyficznymi wymaganiami głównie ze względu na konieczność zachowania ścisłych procedur związanych z wymaganiami firm farmaceutycznych. Abstrahując jednak od wymagań higienicznych i proceduralnych w niniejszym artykule omówimy ...

[1] 2 ... 2

Centrum wdrożeniowe

Symulacja
Symulacja
Forma wtryskowa
Forma wtryskowa
Wyrób końcowy
Wyrób końcowy

Na górę