chłodnictwo – partnerzy

Dystrybuujemy specjalistyczne systemy chłodzenia z wykorzystaniem urządzeń firmy Mitsubishi – Climaveneta oraz firmy Friulair.


pliki do pobrania


01 Oferta

Chłodnie sprężarkowe chłodzone powietrzem, ze sprężarkami spiralnymi na gaz R410a, do pracy na glikolu lub wodzie, z wentylatorami o płynnej regulacji, o standardowej głośności lub w wersji wyciszonej, o mocy chłodzenia 40 – 190 kW (2 sprężarki) i 180 – 380 (4 sprężarki).

Chłodnie sprężarkowe chłodzone powietrzem, z wbudowanym freecoolerem, ze sprężarkami spiralnymi na gaz R410a, do pracy na glikolu lub wodzie, z wentylatorami o płynnej regulacji, o standardowej głośności lub w wersji wyciszonej, 40 – 190 kW (2 sprężarki) i 180 – 380 (4 sprężarki).

sprężarkowe chłodzone powietrzem serii, ze sprężarkami śrubowymi na gaz R134a, do pracy na glikolu lub wodzie, z wentylatorami o płynnej regulacji, o standardowej głośności lub w wersji wyciszonej, o mocy chłodzenia 40 – 200 kW

Chłodnie sprężarkowe chłodzone powietrzem serii, z wbudowanym freecoolerem, z wbudowanym boosterem, ze sprężarkami śrubowymi na gaz R134a, do pracy na glikolu lub wodzie, z wentylatorami o płynnej regulacji o standardowej głośności lub w wersji wyciszonej, o mocy chłodzenia 330 – 1450 kW (2 sprężarki).

Chłodnie sprężarkowe chłodzone powietrzem, o mocy chłodzenia do 1.7 MW.

Chłodnie sprężarkowe chłodzone wodą o mocy chłodzenia do 2.4 MW.

Pompy ciepła o mocy grzania od 3 kW do 1.5 MW.

Specjalne wersje chłodni sprężarkowych lub pomp ciepła:
• sprężarki spiralne lub śrubowe napędzane falownikiem
• sprężarki bezolejowe
• sprężarki z magnetycznymi łożyskami
• najnowszy gaz chłodniczy R1234ze

Chłodnie wentylatorowe z wymiennikami poziomymi i pionowymi w kształcie litery V, do pracy na sucho, z wentylatorami EC o płynnej regulacji, o mocy chłodzenia od 10 kW do 2,5 MW.

Chłodnie wentylatorowe z wymiennikami poziomymi i pionowymi w kształcie litery V, do pracy na mokro, z systemem zraszania, z wymiennikiem zabezpieczonym przed korozją, z wentylatorami EC o płynnej regulacji, o mocy chłodzenia od 10 kW do 2,5 MW.

Zestawy pompowe z 2, 3 lub 4 pompami, z kolektorami ze stali nierdzewnej i przyłączami kołnierzowymi. Z wbudowanym układem sterowania i czujnikiem ciśnienia tłoczenia. Sterowanie kaskadowe (włącz/ wyłącz) lub płynne (z falownikiem dla każdej z pomp).

Zbiorniki z tworzywa o pojemności od 500 do 3000 litrów. Z wodowskazem i przyłączami kołnierzowymi.

Filtry zgrubne o średnicy DN 50..DN 150.


02 Instalacja

Współpracujemy z naszymi Partnerami w zakresie instalacji systemów chłodniczych. W celu uzyskania szerszych informacji, zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.

Lider grupy 4COOL

Lider grupy 4COOL

Marek Bronikowski

+48 601 225 091
marek.bronikowski@wadim.com.pl

Systemy chłodzenia, Druk 3D

Systemy chłodzenia

Mariusz Ambroziak 

+48 609 097 600
mariusz.ambroziak@wadim.com.pl