kontakt

ul. Graniczna 10
05–816 Reguły

NIP : 5342532033

poniedziałek – piątek
08:00–16:00

recepcja
+48 22 723 38 12

e–mail
info@wadim.com.pl

4INJECT

Lider grupy 4INJECT

Lider grupy 4INJECT

Piotr Janasik

+48 609 110 601
piotr.janasik@wadim.com.pl

Wtryskarki i roboty

Wtryskarki i roboty

Elisabeth Wlazło

+48 609 216 200
elisabeth.wlazlo@wadim.com.pl

Lider grupy 4INJECT

Wtryskarki i peryferia

Piotr Klaczyński 

+48 661 197 797 
piotr.klaczynski@wadim.com.pl

Kierownik Serwisu

Kierownik Serwisu

Jan Kulesza

+48 724 242 224
serwis@wadim.com.pl

4COOL

Lider grupy 4COOL

Lider grupy 4COOL

Marek Bronikowski

+48 601 225 091
marek.bronikowski@wadim.com.pl

Systemy chłodzenia, Druk 3D

Systemy chłodzenia
Druk 3D

Mariusz Ambroziak 

+48 609 097 600
mariusz.ambroziak@wadim.com.pl

4TOOL

Lider grupy 4TOOL

Lider grupy 4TOOL
Systemy GK

Michał Kurleto

+48 609 709 031
michal.kurleto@wadim.com.pl

Obróbka powierzchni / Normalia

Obróbka powierzchni
Normalia

Mariusz Pucek

+48 609 023 385
mariusz.pucek@wadim.com.pl

Lider grupy 4TOOL

Systemy GK
Cadmould

Karol Dryk

+48 724 302 101
karol.dryk@wadim.com.pl

4PRO

Produkcja narzędziowa i wtryskowa

Produkcja narzędziowa i wtryskowa

Norbert Kowalkowski

+48 725 545 005
norbert.kowalkowski@wadim.com.pl

Asystentka Kierownika Projektu

Asystentka Kierownika Projektu

Beata Anczarska

+48 725 404 014
beata.anczarska@wadim.com.pl