Centrum wdrożeniowe 
Newsletter / TS Raport 
Zamów

Narzędziownia 

08 kwietnia 2019
Nowoczesny park maszynowy oraz systemy CAD/CAM. Oferujemy usługi w zakresie obróbki HSM 3 i 5-osiowej elektrod grafitowych do EDM w systemie EROWA oraz wiercenia głębokich otworów Lmax=600, Dmax=16.
07 stycznia 2019
Jednorazowe przyrządy medyczne takie jak kubki na mocz po wykorzystaniu trafiają do spalarni odpadów medycznych. Aby zminimalizować koszty produkcji i recyklingu, pojemnik musi być możliwie jak najlżejszy.
14 października 2016
„Tysiącmilowa podróż zaczyna się od pierwszego kroku” - [Konfucjusz]
17 lutego 2016

Rynek opakowań od wielu lat został zdominowany przez wypraski cienkościenne. Miliardy opakowań produkowanych głównie z PP o pojemnościach od kilku mililitrów (przy grubości ścianki ok. 0,4 mm) do kilkudziesięciu litrów (przy grubości ścian od 0,8 do 1,5 mm) z każdym rokiem stają się coraz lżejsze przy tych samych gabarytach i pojemnościach...
 

25 maja 2015

Rozwój konstrukcji na podstawie wyrobu „skrzynka na pieczarki”. Obniżenie kosztów wytwarzania pozwala na redukcję ceny i zwiększenie konkurencyjności wyrobu. Firmy, które zdecydują się na taki krok, będą z łatwością odnosiły sukcesy.

22 października 2014

W poprzednim numerze, na przykładzie produkcji formy do czaszy krwistej sztucznego serca, omówiliśmy sposoby realizacji wymagań dla produkcji krótkoseryjnej wyprasek medycznych. W niniejszym opracowaniu, skupimy się na produkcji masowej detali medycznych.

27 maja 2014

Produkcja wyprasek medycznych kieruje się specyficznymi wymaganiami głównie ze względu na konieczność zachowania ścisłych procedur związanych z wymaganiami firm farmaceutycznych. Abstrahując jednak od wymagań higienicznych i proceduralnych w niniejszym artykule omówimy ...

Na górę