contact

ul. Graniczna 10
05–816 Reguły

NIP : 5342532033

monday – friday
08:00–16:00

reception
+48 22 723 38 12

e–mail
info@wadim.com.pl

4INJECT

Lider grupy 4INJECT

4INJECT Group Leader

Piotr Janasik

+48 609 110 601
piotr.janasik@wadim.com.pl

Wtryskarki i roboty

Injection moulding machines
and robots

Elisabeth Wlazło

+48 609 216 200
elisabeth.wlazlo@wadim.com.pl

Lider grupy 4INJECT

Injection moulding machines
and peripheral equipment

Piotr Klaczyński 

+48 661 197 797 
piotr.klaczynski@wadim.com.pl

Kierownik Serwisu

Service Manager

Jan Kulesza

+48 724 242 224
serwis@wadim.com.pl

4COOL

Lider grupy 4COOL

4COOL Group leader

Marek Bronikowski

+48 601 225 091
marek.bronikowski@wadim.com.pl

Systemy chłodzenia, Druk 3D

Cooling systems
3D Printing

Mariusz Ambroziak 

+48 609 097 600
mariusz.ambroziak@wadim.com.pl

4TOOL

Lider grupy 4TOOL

4TOOL Group Leader
Hot Runner Systems

Michał Kurleto

+48 609 709 031
michal.kurleto@wadim.com.pl

Obróbka powierzchni / Normalia

Surface treatment
Standardised elements

Mariusz Pucek

+48 609 023 385
mariusz.pucek@wadim.com.pl

Lider grupy 4TOOL

Hot Runner Systems
Cadmould

Karol Dryk

+48 724 302 101
karol.dryk@wadim.com.pl

4PRO

Produkcja narzędziowa i wtryskowa

Tools and injection moulding production

Norbert Kowalkowski

+48 725 545 005
norbert.kowalkowski@wadim.com.pl

Asystentka Kierownika Projektu

Assistant Project Manager

Beata Anczarska

+48 725 404 014
beata.anczarska@wadim.com.pl